Využitie NFC v smartfónoch

Mobilné električenky a dobíjacie karty

Mobilné električenky a dobíjacie karty


Používajte svoj mobil ako mobilnú NFC električenku alebo dobíjacie karty ako mobilnú peňaženku. Už nemusíte so sebou nosiť cestovné karty ako ISIC, MHD kartu alebo električenku. Všetky karty máte vo svojom smartfóne. Vždy a všade.

Benefitné karty


Benefitné a zľavové karty zo všetkých obchodov už nemusíte nosiť v peňaženke. Všetky „kartičky“ máte vo svojom telefóne . Už nebudete čakať, kým vám ju vydajú alebo zašlú poštou do schránky. Máte ju hneď vo svojom mobile zosnímaním QR kódu alebo vám príde emailom. A pri tom ich môžete využívať vo viacerých zariadenia naraz.
Benefitné karty
Prístupové NFC systémy

Prístupové NFC systémy


Mobilný telefón s NFC nahrádza rôzne druhy kľúčov, čipové kľúče a prístupové karty. Takto máte všetky svoje prístupové zariadenia v mobilnej aplikácii, kde si ich ľubovoľne pridávate alebo odoberáte. So svojim smartfónom si budete môcť otvoriť zamknuté dvere v práci, na aute, garáži chate a aj vo vlastnom dome. To všetko prostredníctvom jediného kľúča – svojho smartfónu.

Mobilná NFC aplikácia


Pomocou mobilnej NFC aplikácie dokážete používať a spravovať rôzne možnosti využitia NFC. Nebudete už potrebovať zväzok kľúčov ani veľkú peňaženku s organizátorom kariet. Všetko, čo budete potrebovať, je váš nabitý mobilný telefón.
Mobilná NFC aplikácia