NFC služby pre mobil

NFC vyvoj pre mobily

Vývoj

Realizujeme vývoj NFC riešení podľa vašich potrieb a zameriavame sa na programovanie aplikácií vo viacerých prostrediach. Zabezpečíme vám vývoj mobilných aplikácií a informačných systémov, ktoré vám umožnia využiť výhody a potenciál NFC technológií.
NFC analyza pre mobily

Analýza

Spoločne zanalyzujeme potreby vášho nápadu i biznisu a navrhneme vám komplexnú infraštruktúru budúceho systému. NFC sa dá využiť ako prístupové systémy, benefitné karty, mobilné peňaženky s predplateným kreditom atď.. Vužite naplno víziu a možnosti NFC.
NFC procesy pre mobily

Procesy

Ponúkame spoluprácu pri tvorbe projektových procesov. Navrhneme a optimalizujeme nápady a riešenia podľa možností vášho biznisu. Pri navrhovaní NFC systémov kladieme dôraz na jednoduchosť, prehľadnosť, rýchlosť a bezpečnosť jednotlivých fáz procesov.
NFC implementacia pre mobily

Implementácia

Zabezpečíme vám implementáciu vášho NFC projektu do prevádzky. Ponúkame riešenia v podobne mobilných NFC aplikácií, desktopových, serverových a cloudových systémov, ktoré budú navzájom spolupracovať a komunikovať ako on-line, tak aj v off-line prostredí.
NFC podpora pre mobily

Podpora

Administráciu vášho systému možete nechať priamo na našej spoločnosti. Rovnako vám ponúkame servis na už vami realizovaných NFC projektoch. V rámci našich služieb a podpory našich partnerov vám zabezpečíme potrebnú aplikačnú a technicku podporu.